Oświata

XVII plebiscyt na 10 najlepszych sportowców GP

 

W Gimnazjum Publicznym nr 1 w Grodkowie  po raz szesnasty został przeprowadzony PLEBISCYT NA 10 NAJLEPSZYCH SPORTOWCÓW SZKOŁY. Impreza ta wpisała się już na trwałe do tradycji szkoły.
We wcześniejszych edycjach tego konkursu triumfowali: w  I-  Tomasz Walczak, w II -  Rafał Grucela, w III i IV - Marcin Mrożek, w V i VI - Rafał Górny, w VII-Barbara Pająk, w VIII-Aleksandra Solska, w IX -Paulina Jaworska, w X i XI Tomasz Biernat, w XII - Marta Górna, w XIII Patryk Pawlus, w XIV Justyna Mleczko ,w XV Jakub Romian, w XVI Maciej Baranowski.

W roku szkolnym 2014/2015 o miano najlepszego sportowca szkoły rywalizowało 20 osób. Osoby te oprócz wysokich osiągnięć sportowych cechowały się dobrym zachowaniem oraz wzorową postawą sportową. W gronie nominowanych znaleźli się:

Natalia Bąk, Dawid Balcerek, Jakub Borkowski, Ewa Dębowska, Paulina Fiedor, Krzysztof Galus, Magdalena Grześków, Karolina Ilkowska, Klaudia Krowiak, Sandra Kupińska, Dawid Mierzwiński, Marcelina Migoń, Oliwia Pawlak, Przemysław Pragnący, Laura Skrabanek, Julia Seremet, Jakub Smoliński, Dagmara Socha, Marta Świerczyńska, Karolina Żukiewicz.

Uwaga! W ciągu najbliższych dni będą mocne opady deszczu!

Ogłoszenia o prace

  • Data aktualizacji: 2019-09-23 12:06
  • |
  • Licznik odwiedzin: 52 829